IV Międzynarodowy Kongres św. Hildegardy w Polsce za nami

Dodano: 12 paź 2017

Szanowni Uczestnicy IV Międzynarodowego Kongresu św. Hildegardy,

w imieniu organizatorów dziękujemy za Waszą obecność i piękną atmosferę spotkania, będącą Waszą zasługą – Waszej skupionej uwagi, z jaką słuchaliście kierowanych do Was słów, Waszej życzliwości i serdeczności, które chętnie wybaczały drobne niedociągnięcia i z humorem przyjmowały komplikacje pojawiające się za sprawą siły wyższej, i Waszej chęci zbudowania kongresowej wspólnoty, dzięki której to się naprawdę udało.

Dziękujemy wykładowcom za ich przybycie do nas, za ich otwartość na rozmowę i szczerą życzliwość, z jaką dzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy współorganizatorom, współpracownikom, wszystkim osobom pracującym przy organizacji Kongresu za ich wysiłek i osobiste zaangażowanie, a szczególnie naszym gospodarzom za gościnność, której efektów doświadczaliśmy na każdym kroku.

Dziękujemy Wam wszystkim za radość bycia razem i wzajemne tym obdarowanie, nawet jeżeli nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby z każdym osobiście porozmawiać.

Zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami swoimi refleksjami z Kongresu, napisania świadectwa albo po prostu przekazania nam swoich uwag – prosimy, piszcie do nas (kongres@hildegarda.pl).

W przyszłym roku spotkamy się w Konstancji, a za dwa lata – jeśli Bóg pozwoli – do zobaczenia ponownie w Polsce!

Z serdecznymi pozdrowieniami z Krakowa,
Alfreda z zespołem IV Międzynarodowego Kongresu św. Hildegardy w Polsce