26. Targi Wydawców Katolickich

Dodano: 20 wrz 2021

26. Targi Wydawców Katolickich
23-26 września 2021 
Arkady Kubickiego
Zamek Królewski w Warszawie

STOISKO 58 – Polskie Centrum św. Hildegardy ® dr Alfreda Walkowska

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zbliżamy się do przesuniętych w czasie XXVI Targów Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 23 – 26 września 2021 r. w Arkadach Kubickiego i w Ogrodach Zamku Królewskiego (Plac Zamkowy 4, Warszawa).

Pomimo pandemii, Świętem Dobrej Książki – włączamy się w realizację hasła Duszpasterskiego Eucharystia daje życie. Rok II: Zgromadzeni na świętej Wieczerzy, a także w trwający Jubileusz 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wydarzeniami targowymi włączamy się w Rok Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, którego beatyfikację będziemy przeżywali na kilka dni przed naszymi Targami, jak również w trwający Rok Rodziny oraz Rok Świętego Józefa. Pamiętamy także że Rok 2021 to także Rok Konstytucji 3 Maja, Rok Cypriana Kamila Norwida.

Tegoroczne targi, choć zapewne inne niż dotychczas, niech tradycyjnie będą spotkaniem ze słowem w każdym jego wymiarze: mówionym, pisanym, drukowanym oraz ilustrowanym obrazem i dźwiękiem.

(opis targów ze strony internetowej Stowarzyszenia Wydawców katolickich)

Na tegorocznych Targach wśród wystawców ponownie wydawnictwo Polskie Centrum św. Hildegardy, reprezentowane przez dr Alfredę Walkowską z córkami, a także… „Hildegardę”.

Zapraszamy do spotkania z autorkami „Hildegardowej kuchni polskiej” i twórcami naszego kwartalnika. To jedyna okazja, by zdobyć podpisy autorek na egzemplarzu książki, usłyszeć odpowiedzi na nurtujące pytania, a także poznać tajniki pracy naszej redakcji.

Więcej informacji oraz dokładny program Targów na stronie:
https://swk.pl/

Do zobaczenia!