orkiszorkisz Znajdź Polskie Centrum św. Hildegardy na:

O nas

"W całym stworzeniu, drzewach, roślinach, zwierzętach, kamieniach, minerałach są ukryte tajemnice Boże, których żaden człowiek nie może poznać, ani zbadać, ani wynaleźć, ani doświadczyć, jeśli Bóg ich sam nie objawi ... "
św. Hildegarda z Bingen

Alfreda Walkowska

Polskie Centrum św. Hildegardy - orkisz, produkty orkiszowe, św. Hildegarda

orkisz

Twórczyni Polskiego Centrum św. Hildegardy
Alfreda Walkowska – doktor nauk teologicznych. Tytuł doktora otrzymany na podstawie dysertacji „ Problem aktualizacji Kościoła w świetle teodycealnej, antropologicznej i eklezjologicznej myśli św. Hildegardy z Bingen”.
Autorka pierwszej w Polsce prezentacji programu zdrowia św. Hildegardy z Bingen – zawartej m.in. w jej książce „Powrót do harmonii”; twórczyni Polskiego Centrum św. Hildegardy z siedzibą w Legnicy; wydawca i tłumaczka książek o Hildegardzie, konsultant merytoryczny większości książek znajdujących się na rynku polskim o tej tematyce; pierwsza praktykująca terapeutka medycyny Hildegardy w Polsce; prowadzi wykłady, warsztaty, rekolekcje; inicjatorka i prezes pierwszego, polskiego Stowarzyszenia „Krąg Przyjaciół św. Hildegardy”; jej staraniem zainicjowany został kult duchowy św. Hildegardy w Polsce i poprzez wprowadzenie obrazu św. Hildegardy do Kościoła N.S.P JEZUSA w Legnicy jest nadal kontynuowany. Od 1992 roku popularyzuje w Polsce i za granicą wiedzę o św. Hildegardzie z Bingen - Doktor Kościoła. Działalność naukową wiąże z prowadzeniem Polskiego Centrum św. Hildegardy, w którym system leczenia Świętej znajduje praktyczne zastosowanie poprzez przywracanie harmonii ciała i ducha przy użyciu w pełni autentycznych metod św. Hildegardy z Bingen.

 
2014
 
Sty Lut Mar Kwi Maj Cze
Lip Sie Wrz Paź Lis Gru

December
Nie Pon Wt Śr Czw Pt Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Wydarzenia
Tytuł:
Informacja: